PolscyGracze.pl

W przyszłym tygodniu przedsezon trafia na serwer testowy


Przedsezonowe zmiany na PBE będą dostępne przez kilka tygodni.


Chociaż zmiany przedsezonowe pojawią się dopiero na początku listopada, na serwer testowy zaczną trafiać w przyszłym tygodniu, żebyśmy mogli przeprowadzić całą masę dodatkowych testów. Nie możemy się doczekać waszych opinii na temat przebudowanego systemu przedmiotów, zaktualizowanego sklepu, zmian opisów i nie tylko!

Przypominamy, że nad większością z tych zmian wciąż pracujemy. Będziemy działać na serwerze testowym przez sześć tygodni, zamiast czterech, jak to bywa normalnie w przypadku przedsezonów. Da nam to dużo czasu, żeby wszystkim się zająć. A także oznacza, że więcej elementów, niż to zwykle bywa, jest na serwerze testowym jeszcze niedopracowanych. Mamy już ustalone podstawy, ale nadal zajmujemy się szczegółami takimi jak określone liczby związane z przedmiotami, dokładny wygląd niektórych ikon, sposób prezentacji informacji itp. Niektóre ikony oraz efekty wizualne i dźwiękowe będą przedstawione za pomocą elementów zastępczych (takich jak stare grafiki, ponieważ czekamy jeszcze na wersje ostateczne). Oznacza to, że niektóre rzeczy będą nieco niedopracowane. Pojawią się problemy z wyważeniem, które będziemy naprawiać. Nie wszystkie funkcje sklepu będą już ukończone. Mogą występować też poważne błędy, którymi jeszcze się nie zajmowaliśmy itp. Koniecznie dajcie nam znać, jeśli zobaczycie, że czegoś brakuje lub znajdziecie jakiś błąd. Jeśli tych spraw nie będzie jeszcze na naszej długiej liście rzeczy do naprawienia, wpiszemy je na nią i zobaczymy, co da się zrobić :)

Warto też zauważyć, że celowo podjęliśmy pewne ryzyko, jeśli chodzi o nowe efekty przedmiotów, które pojawią się w tym przedsezonie. Część przedmiotów będzie działała w sposób, jakiego wcześniej nie dopuszczaliśmy w systemie przedmiotów. Wydaje się nam, że dobrze się spisaliśmy, ale możliwe, że się mylimy. Jeśli okaże się, że tak faktycznie jest, to zajmiemy się wyważaniem, modyfikowaniem lub w razie potrzeby usuwaniem elementów w ramach kolejnych przedsezonowych patchów.


Podziel się ze znajomymi!