Walcz z Honorem w 2018


Poziom honoru zresetuje się na początku sezonu, aby odblokować nagrody, które awansują razem z wami. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie.

Honor w 2018 zapewnia nowe nagrody za zagrywki z zimną krwią, świetne decyzje i momenty zasługujące na GG <3!

HONOR: POSTĘPY I NAGRODY

Dodaliśmy punkty kontrolne pomiędzy poziomami honoru i nowe nagrody, które z każdym awansem stają się coraz lepsze. Wspinaczka na 5. poziom odbywa się poprzez walkę z honorem, tak jak wcześniej. Wasz poziom honoru zostanie zresetowany na początku sezonu, a nowi gracze rozpoczną od 2. poziomu.

PUNKTY KONTROLNE

Ukończycie trzy punkty kontrolne po drodze do następnego poziomu, aż do 5. poziomu. Kiedy osiągniecie punkt kontrolny po 2. poziomie, otrzymacie nagrodę, by uczcić wasze postępy.

KULE HONORU

Nowa nagroda jest gwarantowana za każdym razem, gdy osiągniecie punkt kontrolny po 3. poziomie. Kiedy osiągniecie 5. poziom honoru i nie będziecie już w stanie awansować wyżej, wciąż będziecie dostawać kule 5. poziomu do końca sezonu.

KAPSUŁY HONORU

Zamiast otrzymać je losowo, tak jak wcześniej, dostaniecie kapsułę za osiągnięcie poziomu 3., 4. i 5. Kapsuły honoru będą zapewniać lepsze nagrody z każdym awansem, a ponadto zawierać gwarantowany przedmiot kosmetyczny!

ODBLOKUJ NAGRODY

Poczyniliśmy duże poprawki w systemie nagród. Za każdym razem, kiedy osiągniecie punkt kontrolny lub awansujecie walcząc z honorem, otrzymacie gwarantowaną nagrodę. W międzyczasie wciąż będziecie losowo otrzymywać fragmenty kluczy. Możecie przejrzeć każdy poziom honoru i punkt kontrolny poniżej, by zobaczyć, jak ulepszają się wasze nagrody w miarę awansowania.

RESET POZIOMU HONORU

Jeśli udało wam się zakończyć poprzedni sezon z wysokim poziomem honoru, będziecie bliżej otrzymania ulepszonych nagród w nowym sezonie. Jeśli na końcu poprzedniego sezonu wasz poziom honoru był niższy niż 2., na początku sezonu pozostanie on bez zmian. Wasz stary poziom honoru jest po lewej stronie, a punkt kontrolny, na którym znajdziecie się po resecie, po prawej.


Podziel się ze znajomymi!