PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Walcz z Honorem w 2018

Poziom honoru zresetuje się na początku sezonu, aby odblokować nagrody, które awansują razem z wami. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie.

Honor w 2018 zapewnia nowe nagrody za zagrywki z zimną krwią, świetne decyzje i momenty zasługujące na GG <3!

HONOR: POSTĘPY I NAGRODY

Dodaliśmy punkty kontrolne pomiędzy poziomami honoru i nowe nagrody, które z każdym awansem stają się coraz lepsze. Wspinaczka na 5. poziom odbywa się poprzez walkę z honorem, tak jak wcześniej. Wasz poziom honoru zostanie zresetowany na początku sezonu, a nowi gracze rozpoczną od 2. poziomu.

PUNKTY KONTROLNE

Ukończycie trzy punkty kontrolne po drodze do następnego poziomu, aż do 5. poziomu. Kiedy osiągniecie punkt kontrolny po 2. poziomie, otrzymacie nagrodę, by uczcić wasze postępy.

KULE HONORU

Nowa nagroda jest gwarantowana za każdym razem, gdy osiągniecie punkt kontrolny po 3. poziomie. Kiedy osiągniecie 5. poziom honoru i nie będziecie już w stanie awansować wyżej, wciąż będziecie dostawać kule 5. poziomu do końca sezonu.

KAPSUŁY HONORU

Zamiast otrzymać je losowo, tak jak wcześniej, dostaniecie kapsułę za osiągnięcie poziomu 3., 4. i 5. Kapsuły honoru będą zapewniać lepsze nagrody z każdym awansem, a ponadto zawierać gwarantowany przedmiot kosmetyczny!

ODBLOKUJ NAGRODY

Poczyniliśmy duże poprawki w systemie nagród. Za każdym razem, kiedy osiągniecie punkt kontrolny lub awansujecie walcząc z honorem, otrzymacie gwarantowaną nagrodę. W międzyczasie wciąż będziecie losowo otrzymywać fragmenty kluczy. Możecie przejrzeć każdy poziom honoru i punkt kontrolny poniżej, by zobaczyć, jak ulepszają się wasze nagrody w miarę awansowania.

RESET POZIOMU HONORU

Jeśli udało wam się zakończyć poprzedni sezon z wysokim poziomem honoru, będziecie bliżej otrzymania ulepszonych nagród w nowym sezonie. Jeśli na końcu poprzedniego sezonu wasz poziom honoru był niższy niż 2., na początku sezonu pozostanie on bez zmian. Wasz stary poziom honoru jest po lewej stronie, a punkt kontrolny, na którym znajdziecie się po resecie, po prawej.

 • xxXardaSxx

  Oby zmienili kolory…
  Jestem zbyt honorowy żeby mieć 4 lvl a wolę fioletowy niż pomarańczowy :<

 • Bij Go Stasiu

  Ciekawe czy dadza nagrody za punkty kontrolne jesli ktos mial juz 5 poziom

  • MegaJedin

   Mnie interesuje co będzie z nich leciało… jeśli coś ciekawego i ich nie dostaniemy, to za bycie honorowym graczem jesteśmy 3 nagrody w dupe w stosunku do mniej lub nie honorowych graczy. Patrząc na to że czasami umieją coś takiego odwalić i jako że jesteśmy no dość świeżo, po tej głupiej zamianie BE na główną walutę to bym się nie zdziwił…

 • MegaJedin

  Reset honoru – spoko, kule honoru – ciekawe co leci i jak będzie to wyglądało dla 5poziomowców, nagrody z kapsuł… jedyne czego człowieki chcą to fragmenty kluczy. Od momentu gdy klucze lecą randomowo za granie cały czas jestem na poziomie 10 skrzynek i nie schodzę niżej, gdyby nie eventy gdzie dało się kupić fragmenty kluczy miałbym ich więcej. Mój znajomy ma ich ok.30… ja rozumiem, że nie dostaniemy kluczy ot tak i do wszystkich skrzynek ale mogliby zwiększyć drop kluczy tak żeby ten nazwijmy to “zapas” skrzynek których nie możemy otworzyć był w granicach 5…zważywszy na to jak mało esencji leci ze skinów i jak często ze skrzynek lecą postacie zamiast skórek. Pomogło by to aktywnym graczom.