Weź udział w konkursie i wygraj dysk SSD oraz zasilacz z podświetleniem RGB


Marka Plextor, wraz z partnerem, firmą Thermaltake, ogłasza konkurs dla swoich fanów, w którym do wygrania są m.in. nowy dysk SSD z serii M9PeY oraz zasilacz od firmy Thermaltake. Konkurs trwa od 23 lutego do 11 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://woobox.com/jvgyyq i zgłosić chęć uczestnictwa w promocji poprzez pozostawienie swojego adresu e-mail. Z grona przesłanych zgłoszeń zostaną wybrane losowo dwie osoby, które wygrają ufundowane przez Plextor oraz Thermaltake nagrody. Dodatkowy zasilacz powędruje do osoby, która zachęci do udziału w konkursie największą ilość uczestników.
O nagrodach
Plextor M9PeY NVMe PCIe SSD 256 GB
Plextor M9PeY jest dyskiem SSD zamkniętym w obudowie w formacie HHHL, kompatybilnym ze slotem PCI-express. Pozwoli to wykorzystać dysk w starszych płytach głównych, które nie dysponują złączem M.2. Dodatkowo, Plextor M9PeY został wyposażony w radiator odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła. W obudowie znajdują się również diody LED, które sygnalizują pracę dysku.
Dzięki zastosowaniu najnowszego interfejsu NVMe PCIe Gen 3 x 4, nowy M9Pe zapewnia niskie opóźnienia, sekwencyjne prędkości odczytu / zapisu do 3200/2100 MB / s oraz losowe prędkości odczytu / zapisu do 400 000/300 000 IOPS.
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum to zasilacz z podświetleniem RGB, wyposażony w 12 pojedynczych diod LED oraz najwyższej jakości komponenty. Wykorzystane w zasilaczu rozwiązania pozwalają użytkownikowi nie tylko monitorować zasilanie, lecz także oszczędzać energię.
O marce Plextor
Plextor to wiodący producent wielokrotnie nagradzanych napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Właścicielem marki jest japońska firma Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor wytrwale dąży do utrzymania wysokiej jakości i maksymalnej wydajności oferowanych produktów.

Podziel się ze znajomymi!