Witrażowe Jaja i URF Dowsie


Nowe Witrażowe Jaja i URF Dowsie.


W patchu 11.12 w TFT pojawi się nowa seria o nazwie Witrażowe Jaja. Te nasze najtańsze jak do tej pory jaja będą zawierały Małe Legendy z wszystkich rotacji, poczynając od startowej po Duchowy Rozkwit, a może się też zdarzyć, że wypadnie z nich nasza nowa Mała Legenda, UFR Dowsie. Witrażowe Jaja i URF Dowsie, a także nowy zestaw jaj 10+1, będą dostępne przez cały okres trwania wydarzenia z Witrażem, a po jego zakończeniu, czyli 7 lipca, wrócą do skarbca.

Być może pamiętacie ze swoich czasów na Summoner’s Rift, jaką radość wzbudzał URF, a może i nie pamiętacie ― bo w zasadzie nie ma znaczenia, co dzieje się na Rift, gdy można opanować Konwergencję z URF Dowsie. URF Dowsie ― przyjmując postać jedynego prawdziwego Urfa, czyli istoty, która stworzyła świat Osądu ― jest pierwszą Małą Legendą z nowej kategorii mitycznych Małych Legend. Ze względu na swoje mityczne jestestwo mityczne Małe Legendy potrzebują 300 Odłamków Gwiazd, aby gwiazdorzyć. Ale WIĘCEJ Odłamków Gwiazd, to przecież WIĘCEJ gwiezdnej MOCY, której URF Dowsie ma aż nadto.

Nie musicie czekać z delektowaniem się swoją ulubioną grą na nadejście wakacji, a posiadanie URF Dowsie nie jest konieczne, aby oszołomić przeciwnika ― ale o rany, jak to pomaga! I nie chowajcie głowy pod podziurawionym jak rzeszoto zapomnianym osiłkiem, bo możecie przeoczyć szczęśliwą maskotkę URF Dowsie ― złotego manata.

Dowsie_URF_Seal_Tier3_v2_6_1_21.jpg

Ale na URF Dowsie nie wpada się tak po prostu. Bo, będę tu szczery do bólu, URF Dowsie jest tak rzadka, jak się wam wydaje, natomiast Witrażowe Jaja, w których się pojawia, dzięki cenie 390 RP (3,49 € na urządzeniach przenośnych) są najbardziej ekonomicznym sposobem dodawania Małych Legend do kolekcji. Oto częstotliwość wypadania, jakiej możecie spodziewać się po Witrażowych Jajach.

  • Rzadkie Małe Legendy ― 70%
  • Epickie Małe Legendy ― 16%
  • Legendarne Małe Legendy (poza URF Dowsie) ― 4%
  • Basenowy Choncc ― 7%
  • URF Dowsie ― 3%

Pochwycenie mitu nie jest łatwe, ale potrafi wywołać na twarzy taki sam uśmiech jak wylosowanie jednostki 5 kategorii na 7 poziomie.

 

 


Podziel się ze znajomymi!