Wolds 2020 w LoLu zaczynają się 25 wrzesnia


Mistrzostwa Świata League of Legends 2020 zaczynają się 25 września.


Cieszymy się, że już we wrześniu będziemy mogli świętować Mistrzostwa Świata 2020 w Chinach! Obejrzyjcie tę wiadomość filmową od prezesa Riot Games, Nicolo Laurenta, i globalnego szefa ds. e-sportu, Johna Needhama, na temat naszych obecnych planów:

Mistrzostwa Świata 2020 będą odbywały się wyłącznie w Szanghaju

Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo osób zaangażowanych w organizację Mistrzostw 2020 wszystkie etapy turnieju odbędą się w Szanghaju. W tych najważniejszych zawodach LoL Esports, które rozpoczną się 25 września i zakończą 31 października będą rywalizować najlepsze drużyny lig regionalnych z całego świata.

Dzięki zorganizowaniu wydarzenia w jednym mieście ograniczymy konieczność podróżowania podczas turnieju i będziemy mogli lepiej kontrolować teren zawodów. Będziemy przestrzegać zaleceń różnych organizacji medycznych oraz władz lokalnych i państwowych, aby po pierwsze zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom, fanom i wszystkim organizatorom Mistrzostw 2020.

Finał odbędzie się na całkowicie nowym stadionie piłkarskim Pudong

Z przyjemnością ogłaszamy, że finał Mistrzostw Świata będzie imprezą inauguracyjną na nowym stadionie piłkarskim Pudong. Ta najlepsza w swojej klasie arena jest nową siedzibą klubu Shanghai SIPG F.C. i została zaprojektowana jako centrum fitnessu, relaksu i rozrywki. Będzie też gospodarzem rozgrywek AFC Asian Cup w 2023 roku.

Jeśli lokalne zasady organizowania imprez dopuszczą udział publiczności, informacje o biletach i protokołach bezpieczeństwa dla tych, którzy zechcą wziąć udział, zostaną udostępnione w późniejszym terminie.

Wirtualne doświadczenia fanów podczas Mistrzostw 2020

Początkowe etapy turnieju skupią się na cyfrowych atrakcjach dla widzów i nie będą rozgrywane przed publicznością. Chcemy, żeby nasze plany dotyczące tej imprezy były niespodzianką, ale możecie być pewni, że dokładamy wszelkich starań, aby drogą cyfrową dostarczyć wam wyjątkowych emocji związanych z rozgrywaną na żywo imprezą sportową — w prawdziwym stylu e-sportu League of Legends. Poczynając od Starszego Smoka w 2017 roku po zastosowaną podczas zeszłorocznego występu True Damage technologię Holonet, zawsze staraliśmy się wprowadzać innowacyjne rozwiązania dla widzów i jesteśmy niesamowicie podekscytowani tegorocznym show.

Mistrzostwa powrócą do Chin również w 2021 roku, a Ameryka Północna będzie ich gospodarzem w 2022

Wrócimy do Chin w 2021 roku z pełnym cyklem rozgrywek odbywających się w różnych miastach, aby umożliwić fanom udział na żywo w tym sportowym wydarzeniu, tak jak oryginalnie planowaliśmy. Ameryka Północna będzie gospodarzem Mistrzostw Świata 2022.

Nie możemy się już doczekać tegorocznych Mistrzostw! Śledźcie nas na @LoLEsports, aby na bieżąco sprawdzać najnowsze wiadomości.


Podziel się ze znajomymi!