Wszystkie błędy Mordekaisera nie zostaną usunięte


Riot zabiera się za poprawki błędów bohaterów. Jak można się domyślać nie wszystkie z nich zostaną usunięte, jednak Riot ma ku temu powód.

Ogólnie rzecz biorąc, celem nie jest usunięcie każdego błędu w grze. Dotyczy to wielu studiów gier i innych miejsc, w których rozwija się oprogramowanie. Jeśli błąd nie powoduje zbyt wiele bólu i jest trudny do odtworzenia, zazwyczaj nie przekładamy go ponad inne prace, nad którymi nasi projektanci i inżynierowie mogliby pracować.

Mówię to dlaczego, że widziałem sporo postów, które są długą listą błędów Mordekaisera (i widziałem to też w przypadku innych gier jak np. WoW). Udokumentowanie długiej listy błędów, sprawiło że sytuacja wydaje się być bardziej tragiczna i to zmotywuje twórców do zmiany ich priorytetu w naprawie. Ale ilość błędów nie jest wielkim czynnikiem. To zależy jak wiele spustoszenia powodują te błędy.

Nie próbuje bronić błędów Morde. Miał kilka błędów przed aktualizacją, ale próbowaliśmy zrobić z nim coś innego, a to spowodowało jeszcze więcej problemów. Nie twierdzimy, że poprzedni stan był był tak niesamowity i warto jest go do niego przywrócić. Potrzebuje bardziej wszechstronnej aktualizacji, aby zmierzyć się z jego problemami (rozgrywka, błędy, grafika i identyfikacja). Chcemy podejść do tego w sposób ogólny.

W krótkiej perspektywie postaramy się skupić na błędach Morde (i innych bohaterów), które mają silny wpływ na grę i nadamy im priorytety.


Podziel się ze znajomymi!