Wydarzenia w LoL i LoR będą połączone?


Nowe wydarzenia będą powiązane z kilkoma grami Riotu?


Uniwersum League of Legends jest ogromne, a Riot stara się wykorzystać to na swoją korzyść i prawdopodobnie jedno z nadchodzących wydarzeń odbędzie się w League of Legends jak i Legends of Runterra.

Jakiś czas temu wyciekł żeton Lilli, z którego to opisu dowiadujemy się, że bohaterka będzie dostępna do odebrania za darmo 22 lipca w godzinach wieczornych. Natomiast Riot zapowiedział, że kolejny patch w LoR będzie zawierał pierwsze wydarzenie w grze, a sama jego premiera planowana jest na 22 lipca, stąd też gracze zaczęli się lepiej temu przyglądać.

W Legends of Runterra po wygranym meczu, graczom zaczęła pojawiać się fioletowa mgła, część osób twierdzi, że może mieć to związek z Lillią, ale im bliżej się temu przyjrzeć, tym teoria ta staje się coraz bardziej słuszna.

Na streamie z Anime Expo, część osób zauważyła zakładkę z nowym wydarzeniem.

Sama ikonka przypomina zawartość dostępną na PBE i jak się wczoraj okazało, jest to logo bezpośrednio powiązane z linią Spirit Blossom.

Pracownicy Riotu zapowiadali, że tego lata czeka nas coś zdecydowanie większego niż miało to miejsce podczas poprzednich wydarzeń.


Podziel się ze znajomymi!