Wydarzenie Arcane 2021 – misje, przepustka


Dowiedz się więcej o wydarzeniu Arcane 2021.


Jedynymi ludźmi, którzy postrzegają Piltover jako miasto nieskończonych możliwości, są ci, którzy chodzą nad nim. Tutaj, w podziemnych uliczkach Zaun „możliwości” są tak powszechne jak Gwiazdorogi. Wytycz własną ścieżkę, wchodząc W głąb Arcane z Jaycem, Vi, Caitlyn, Jinx i innymi od 8 listopada 2021, 16:00 CET do 9 grudnia 2021, 20:59 CET. Świętuj wydanie debiutanckiego serialu animowanego Riota i Netflixa, Arcane i 6 listopada obejrzyj premierę razem z nami na żywo i zupełnie za darmo na Twitch!

Wydarzenie League W głąb Arcane startuje 8 listopada 2021 o 16:00 CETwraz z premierą skórek Arcane, aktualizacją grafiki i niezawodności dla Caitlyn, zawartością przedsezonu 2022 i innymi.

A następnie zobacz, jak League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, Wild Rift i VALORANT upamiętniają ten niesamowity kamień milowy, gdy wejdziesz do Świata RiotX Arcane.

Misje Arcane

Chociaż nie możemy rozdawać samochodów wszystkim naszym graczom, tak jak gospodarze teleturniejów, możemy zrobić równie wspaniałą rzecz. Bardzo niskim kosztem jednej wygranej gry (lub rozegranych trzech gier!),możesz zdobyć Jayce»a, Vi, Caitlyn i Jinx z Arcane od 8 listopada 2021, 16:00 CET. Poniższe misje Arcane będą się odblokowywać co tydzień do końca wydarzenia, czyli do 9 grudnia 2021, 20:59 CET.

MISJA CEL NAGRODA TERMINY
Jayce z Arcane Wygraj 1 gręlub Rozegraj 3 gry Trwały bohater — Jayce* + Trwała skórka Jayce z Arcane* 8 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
Vi z Arcane Wygraj 1 gręlub Rozegraj 3 gry Trwały bohater — Vi* + Trwała skórka Vi z Arcane 15 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
Caitlyn z Arcane Wygraj 1 gręlub Rozegraj 3 gry Trwały bohater — Caitlyn* + Trwała skórka Caitlyn z Arcane 22 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
Jinx z Arcane Wygraj 1 gręlub Rozegraj 3 gry Trwały bohater — Jinx* + Trwała skórka Jinx z Arcane 24 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
*Po ukończeniu misji znajdziesz te nagrody w swoim ekwipunku łupów — po prostu wybierz je i „odblokuj”!

LootIcon_2.png

IKONA EKWIPUNKU ŁUPÓW

Skórki Arcane

Rozegraj kilka gier, by zdobyć wszystkich bohaterów i skórki za darmo jako nagrody za misje Arcane! (ZobaczMisje Arcane powyżej.) Nie masz czasu? Bez obaw! Skórki Arcane będą dostępne po 975 RP po wygaśnięciu misji na koniec wydarzenia.

Uczcij Arcane i wciel się w rolę głównych bohaterów — dosłownie! — zgarniając skórki bohaterów Arcane. (Wskazówka: Zastosuj je i rozegraj kilka gier, oglądając Arcane ponownie w tle, i poczuj się jak prawdziwy mieszkaniec Runeterry.)

Jayce, Vi, Caitlyn i Jinx z Arcane powracają do życia, jak nigdy wcześniej, by opowiedzieć swoją historię w League of Legends. Skórki Arcane są ich formą celebracji samych siebie. Możesz je zdobyć za RP już od 9 grudnia 2021!

Poniższa lista skórek Arcane będzie aktualizowana wraz z ich ujawnianiem:

 • Jayce z Arcane
 • Vi z Arcane
 • Caitlyn z Arcane
 • Jinx z Arcane

Koszt zawartości

Prawie wszystkich cudów W głąb Arcane i Świata RiotX Arcane można doświadczyć za darmo, ale mimo to chcieliśmy zaoferować nieco bohaterskich oszczędności z tej okazji. Skorzystaj ze świetnych zniżek od 4 listopada 2021 od godziny 21:00 do 9 grudnia 2021 do godziny 19:59, kolejne będą dodawane wraz z kontynuacją wydarzenia W głąb Arcane!

Nie zadowala cię wyłącznie jedna skórka twojego ulubionego bohatera z Arcane? W takim razie wypatruj w nadchodzących tygodniach „Zestawów Skórek Arcane”, które zawierają bohatera, jego ikonę Arcane i niektóre z jego najlepszych skórek.

INFORMACJE

Jeżeli masz już niektórych z tych bohaterów lub skórki zostaną naliczone zniżki.

Poniższa lista zestawów Arcane będzie aktualizowana wraz z ich ujawnianiem:

 • Zestaw Vi, Stróża Prawa z Piltover (a w nim Bohaterka — Vi i ikona — Vi z Arcane):
  Neonowa Vi Vi z Walczących Królestw
  Posterunkowa Vi PROJEKT: Vi
  Wytworna Vi Wyrywająca Serca Vi
  Demoniczna Vi Vi z Psychoperacji
 • Zestaw Jayce’a, Obrońcy Jutra (a w nim Bohater — Jayce i ikona — Jayce z Arcane):
  Stalowy Jayce Jayce Świetlanego Młota
  Wytworny Jayce Jayce z Akademii Bojowej
  Zapomniany Jayce Jayce Bojownik

Łupy i zestawy łupów

W przeciwieństwie do wielu innych naszych wydarzeń, nie kładziemy dużego nacisku na misje, tokeny i zawartość sklepu wydarzenia. Dajemy ci możliwość zdobycia skórek i ikon Arcane za darmo! Jeśli jednak wolisz wydarzenia z szansą, Kapsuły Arcane i Torba z Przedmiotami Wynalazcy Arcane będą dostępne do zakupu od 4 listopada 2021 od godziny 21:00 CET do 9 grudnia 2021 do godziny 21:00 CET.

1 Kapsuła Arcane + 4 punkty Prestiżu = 750 RP

 • 3 losowe odłamki skórek
 • Częstotliwość wypadania trwałych mitycznych skórek i klejnotów jest o 1,5 raza większa.
 • 3,5% szans na otrzymanie Torby z Przedmiotami Wynalazcy Arcane.
ArcaneCapsule.png

 

ArcaneInventorsGrabBag.png Torba z Przedmiotami Wynalazcy Arcane (zakup możliwy tylko w zestawie)

 • 2 odłamki skórek innowacyjnych* (100% prawdopodobieństwa)
 • 1 odłamek skórek o wartości 1350 RP lub mniejszej (100% prawdopodobieństwa)
 • Dodatkowa szansa na kolejne 2 odłamki skórek innowacyjnych* (100% prawdopodobieństwa)

* Zawiera skórki bohaterów z Arcane.

(10 Kapsuł Arcane + 1 Torba z Przedmiotami Wynalazcy Arcane + 40 punktów Prestiżu = 7500 RP)

Superksięga Czarów — terazjeszcze bardziej odjechana niż zwykle!

UltimateSpellbook.png

Wiemy, jak bardzo gracze chcieli powrotu Superksięgi Czarów po jej ogromnym debiucie sprzed kilku miesięcy. Uwierzcie, my też na nią czekaliśmy! Jednak ten niesamowity debiut przyniósł tez pewne wyzwania i lekcje. Od tamtego czasu zapracowani programiści z naszego warsztatu zajęli się szlifowaniem i wykończeniówką. Wystarczy, by Heimerdinger był dumny! Oczekiwanie wreszcie dobiegło końca. Superksięga Czarów powraca z nawiązką i rozpocznie się (Patch 11.23) 18 listopada 2021 21:00 CET, a skończy 11 stycznia 2022 o 7:59 CET.

Nic już nie powstrzyma Superksięgi Czarów, edycji W głąb Arcane! Oto najważniejsze informacje:

 • Więcej superumiejętności (nowe superumiejętności są pogrubione, a wraz z patchem 11.24 będzie ich jeszcze więcej!)
  Dostępne superumiejętności
  Ahri Gragas Lulu Shen
  Akali Gwen Lux Skarner
  Amumu Janna Malzahar Soraka
  Ashe Jarvan IV Maokai Talon
  Azir Jhin Miss Fortune Tryndamere
  Bard Jinx Mordekaiser Urgot
  Blitzcrank Karthus Morgana Vex
  Caitlyn Kayle Nocturne Viktor
  Camille Kayn Nunu Xerath
  Cho’Gath Kha’Zix Olaf Xin Zhao
  Dr Mundo Kindred Orianna Yone
  Evelynn Lee Sin Rell Zac
  Ezreal Lissandra Rengar Zoe
  Fiddlesticks Lucian Seraphine
 • Chemtechowe i hextechowe smoki mają swój debiut! Te dwa smoki są jedynymi, które pojawią się w tym wydaniu Superksięgi Czarów.
 • Akcenty Arcade na mapie
 • Naprawione błędy.

Podziel się ze znajomymi!