Wydarzenie Worlds 2019 coraz bliżej – Riot zmienia swoje podejście


Riot zmienia swoje podejście do kolejnych wydarzeń. Czego można się spodziewać w nadchodzących tygodniach.


Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że kolejne wydarzenia będą bardziej satysfakcjonujące. Zbliżamy się do Mistrzostw Świata, a to właśnie one jako pierwsze mają być nieco inne. Riot podzielił się szczegółami nadchodzących zmian.

Jesteśmy bardzo podekscytowani nową zawartością na tegoroczne Mistrzostwa Świata, nie możemy doczekać się waszej reakcji. Poczyniliśmy pewne zmiany w zakresie przepustki i sklepu, mamy nadzieję, że się wam spodobają.
Wróciliśmy do większej liczby misji o większej różnorodności i krótszych zobowiązaniach czasowych niż w poprzednich 2 wydarzeniach. Mieliśmy techniczne powody, aby skrócić czas po wydarzeniu Trails. Musieliśmy wdrożyć pewne poprawki.

Więcej szczegółów odnośnie samego wydarzenia powinno pojawić się wraz z jego rozpoczęciem, a samo wydarzenie powinno wystartować w patchu 9.19, czyli w okolicach 25 września.

Prestiżowe skórki – więcej szczegółów

Pracownicy wspominają także o tym, że informacje odnośnie dalszego losu prestiżu pojawią się niebawem, a sam artykuł odnośnie ich dalszego losu jest już na ukończeniu.


Podziel się ze znajomymi!