Wyniesienie dostępne (10.11 -14.11)


Sięgnijcie po niesamowitą moc w Wyniesieniu, aby podbić Crystal Scar w Shurimie. Wyniesienie będzie dostępne od 21:00 CET 10.11.17 do 13:00 CET 14.11.17. i od 21:00 CET 17.11.17 do 13:00 CET 21.11.17

W skrócie:

  • Walczcie w grach 5 na 5, aby zdobyć niesamowitą moc Wyniesienia przez pokonanie Pradawnego Wyniesionego Xeratha. Wykorzystajcie moc Wyniesienia, aby podbić Crystal Scar w Shurimie.
  • Wygrywa pierwsza drużyna, która osiągnie 200 punktów. Punktacja:
    • 1 punkt za zabójstwo bohatera.
    • 3 punkty za zdobycie relikwii Shurimy.
    • 5 punktów za zadanie śmiertelnego ciosu Wyniesionemu bohaterowi.
    • 2 punkty za zabójstwo uzyskane w stanie Wyniesienia.

Ruszajcie naprzód. Podbijajcie. Dostąpcie Wyniesienia.

Zmiany w Wyniesieniu

Możesz używać Ulepszonego Powrotu gdziekolwiek na mapie, będąc w strefie gry.

NIE MA LECZENIALeczenie w fontannie jest wciąż wyłączone.
WŁAŚNIE ZA TO UMARŁEMTa zmiana pozwala wam używać sklepu i kupować przedmioty podczas gry, bez umierania, by to robić.

Zrekonstruowane runy są dostępne w Wyniesieniu

Możecie dostosowywać runy do swoich potrzeb, ale zamieniliśmy parę run, które nie współgrają z Wyniesieniem. Jeśli macie któreś z tych run na swojej stronie, zostaną automatycznie zamienione na inne, kiedy zaczniecie grę.

Kroczący po Wodzie

Kroczący po Wodzie daje wam prędkość ruchu, kiedy przebywacie w rzece, co nie jest przydatne na pustyni. Kroczący po Wodzie zamieni się w Poparzenie, które sprawia, że wasza następna umiejętność podpali wrogiego bohatera, zadając mu obrażenia.

Zombi Totem

Zombi Totem sprawia, że nowy sojuszniczy totem pojawia się w miejscu zniszczonego totemu przeciwnika (lub gdy wasz totem się skończy). Jednakże, w Wyniesieniu nie ma totemów… więc, testujemy Ducha Poro. Duch Poro pozwala na przyzwanie Poro, gdy wejdziecie w zarośla. Gdy opuścicie zarośla, Poro w nich pozostanie, by dawać wam wizję dopóki nie przyzwiecie nowego lub dopóki wróg go nie wystraszy.

Jeśli Duch Poro nie będzie wystarczająco dobry to tak czy siak wymienimy Zombi Totem na coś bardziej użytecznego.

Dematerializator Stworów

Dematerializator Stworów sprawia, że możecie zabijać i pochłaniać stwory… jeśli jakieś by tam były! Więc zamiast niego dostaniecie Rynek Przyszłości. Rynek Przyszłości pozwala na zadłużenie się, aby kupić przedmioty. Uważajcie na stopę procentową!

Kleptomancja

Kleptomancja sprawia, że przy trafieniu bohatera atakiem podstawowym dostajecie złoto i, potencjalnie, przedmioty zaopatrzeniowe. Ale skoro wyważamy złoto i przedmioty zaopatrzeniowe w Wyniesieniu to tę runę też wyłączyliśmy. Dostaniecie Lodowcowe Ulepszenie, które daje waszym atakom podstawowym efekt spowolnienia bohaterów. Jeśli spowolnicie ich za pomocą użycia przedmiotu, to Lodowcowe Ulepszenie zamrozi obszar wokół nich na pięć sekund.

Demolka

Demolka pozwala na potężne ataki przeciwko wieżom. Jedyna wieża jaka istnieje w Wyniesieniu to ta Azira, która pojawia się przy zniknięciu Xeratha, więc wyłączyliśmy tę runę. Zamiast niej dostaniecie Przypływ Życia, który sprawia, że oznaczacie przeciwnika, jeśli ograniczycie jego ruchy. Sojuszniczy bohaterowie będą się leczyć przy atakowaniu oznaczonych przeciwników.

Przerost

Przerost zwiększa wasze maksymalne zdrowie za potwory i stwory, które umarły blisko was, ale w Wyniesieniu nie ma potworów, ani stworów. Zawsze możecie skorzystać z Drugiego Oddechu, który sprawia, że regenerujecie pewną część waszego brakującego zdrowia po zostaniu trafionymi przez wrogiego bohatera.


Podziel się ze znajomymi!