Wyprawa do Czarnej Góry wyruszy 3 kwietnia


Reklama

Czy jest gdzieś bohater Czarnej Góry wart i z talią kart na tyle potężną, aby stawić czoła pradawnym istotom zamieszkującym jej mroczne sztolnie i korytarze? Już za tydzień legendarny wulkan wybuchnie eksplozją nowych kart i przygód! Czas przygotować się na bliskie spotkania trzeciego stopnia z żywiołakami, niezbyt gościnnymi smokami i innymi przeciwnikami o ognistym temperamencie! Uważajcie, aby się nie poparzyć!


Czarna Góra wprowadzi do gry 31 gorących kart, które będzie można zdobyć za zwycięstwo w spektakularnych starciach z legendarnymi arcyzłoczyńcami zamieszkującymi wnętrze wulkanu. Przemierzając poszczególne skrzydła góry, przyswoicie sobie moce najpotężniejszych istot, jakie kiedykolwiek zamieszkiwały Azeroth, i odblokujecie nowe kombinacje dzięki smokom – nowemu rodzajowi stronników. Ponadto zagracie na nowej planszy, usłyszycie nowe utwory muzyczne i stoczycie wiele pamiętnych pojedynków. Czeka też na was dziewięć wyzwań klasowych, w których nagrodą są dwa egzemplarze nowej karty klasowej do kolekcji.

Czarna Góra zadebiutuje w amerykańskim regionie gry już w przyszły czwartek 2 kwietnia w wersji na urządzenia z systemem Windows®, komputery Mac®, tablety iPad® oraz tablety z systemem Android™. W piatek 3 kwietnia przygoda ukaże się w Europie i pozostałych regionach. Udostępnimy wówczas pierwsze skrzydło – Otchłań Czarnej Góry. Kolejne skrzydła udostępniane będą w tygodniowych odstępach.

Przygoda jest już dostępna w przedsprzedaży w wewnętrzym sklepie gry w cenie 21,99 EUR, a także na platformach iTunes® i Google Play™. Za złożenie zamówienia przedpremierowego otrzymacie ekskluzywny rewers kart Ognistej Czeluści. Jeżeli chcecie go dodać do swojej kolekcji, złóżcie zamówienie przed 3 kwietnia!

Miłośnicy karcianych pojedynków, szykujcie się! Czas naostrzyć oręż i przypomnieć sobie najpotężniejsze zaklęcia, bowiem wyprawa do Czarnej Góry będzie nie lada wyzwaniem!

Reklama

Podziel się ze znajomymi!