Xayah i Rakan – umiejętności


Xayah i Rakan nie skrywają już przed nami żadnych tajemnic. Poznaliśmy ich umiejętności. Sprawdźcie co mają do zaoferowania w grze. Rakan jest supportem, a Xayah strzelcem! Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie.

Rakan

Umiejętność bierna: Zwariowane Skrzydła

Płaszcz Rakana od czasu do czasu generuje tarczę; również w trakcie walki. Rakan może skrócić czas odnowienia tej umiejętności, atakując wrogiego bohatera.

Q: Lśniące Pióro

Rakan miota w przód zaczarowanym piórem. Jeśli trafi wrogiego bohatera lub potężnego potwora, zadaje mu obrażenia i napełnia swój płaszcz magią. Po krótkiej chwili obszar dookoła Rakana zostaje objęty leczeniem. Leczenie aktywuje się natychmiast, jeśli Rakan dotknie sojusznika.

W: Wielkie Wejście

Rakan skacze do przodu i ląduje (w dobrym stylu) w wybranym miejscu. Po wylądowaniu zatrzymuje się na krótką chwilę dla widowiskowego efektu, a następnie wyskakuje do góry, wyrzucając w powietrze pobliskich przeciwników.

E: Taniec Bojowy

Rakan doskakuje do sojusznika, osłaniając go od obrażeń. Taniec Bojowy może zostać użyty ponownie przez kilka sekund, nawet na tym samym celu. Jeśli celem umiejętności jest Xayah, Rakan spieszy jej na pomoc z większej odległości.

R: Lotność

Rakan rzuca się do biegu, zaczarowując swój płaszcz i rzucając urok na widownię. Gdy Lotność jest aktywna, Rakan urzeka wszystkich przeciwników, których dotknie, i zadaje im obrażenia (działa raz na każdego bohatera). Pierwszy bohater, którego dotknie, zapewnia mu ogromny przyrost prędkości ruchu

Specjalny powrót

Jeśli Xayah lub Rakan teleportują się do bazy, drugie z nich może zgrać się z partnerem, aranżując idealny choreograficznie powrót do bazy.

Xatah

Umiejętność bierna: Czyste Cięcia

Po użyciu umiejętności kilka kolejnych ataków podstawowych Xayah przebija wszystkich wrogów na swej drodze (zadawane obrażenia zmniejszają się wraz z każdym trafionym celem). Zostawiają też pióro w miejscu ostatecznego trafienia. Pióra przez pewien czas utrzymują się na mapie.

Q: Bliźniacze Sztylety

Xayah ciska dwoma ostrzami w linii, zadając obrażenia wszystkim trafionym wrogom. W miejscu lądowania sztyletów pojawia się pióro.

W: Zabójcze Upierzenie

Xayah przyzywa burzę ostrych piór, które zwiększają siłę i prędkość kilku kolejnych podstawowych ataków. Gdy Xayah zaatakuje wrogiego bohatera będąc pod wpływem Zabójczego Upierzenia, otrzymuje krótkotrwałą premię do prędkości ruchu.

Jeśli Rakan znajduje się w pobliżu, gdy Xayah aktywuje Zabójcze Upierzenie, on także skorzysta z efektu umiejętności.

E: Wezwanie Ostrzy

Xayah przywołuje do siebie wszystkie pióra, które zadają obrażenia każdemu trafionemu po drodze wrogowi. Cel trafiony przez kilka piór naraz zostaje na chwilę unieruchomiony.

R: Nawałnica Piór

Xayah wyskakuje w powietrze, na chwilę stając się niemożliwą do obrania za cel. Następnie wysyła grad ostrzy na obszarze w kształcie stożka, z których każde zadaje obrażenia trafionym wrogom i pozostawia po sobie pióro. Będąc w powietrzu, Xayah nadal może się przemieszczać.

Specjalny powrót

Rozgrywka

Xayah

Rakan


Podziel się ze znajomymi!