PolscyGracze.pl

Yone – umiejętności


Poznaliśmy szczegóły umiejętności nowego bohatera Yone, który będzie dostępny już w patchu 10.16.


Pasywka – Szlak Łowcy

Yone używa dwóch ostrzy, sprawiając, że co drugi atak zadaje więcej obrażeń magicznych. Jego szansa na trafienie krytyczne zostaje podwojona, ale same trafienia krytyczne zadają mniejsze obrażenia.

Q – Śmiercionośna Stal

Yone atakuje w przód, zadając wrogom obrażenia fizyczne. Przy trafieniu bohater otrzymuje ładunek. Po uzyskaniu dwóch ładunków Yone może doskoczyć, generując falę, która wyrzuca wrogów w powietrze.

W – Duchowe Rozpłatanie

Yone tnie w przód pokaźnym łukiem, zadając obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia celu. Po udanym trafieniu wroga Yone zyskuje również tymczasową tarczę. Wytrzymałość tarczy wzrasta po każdym trafieniu bohatera.

E – Wyzwolona Dusza

Yone może przyjąć duchową postać, zyskując większą prędkość ruchu i zostawiając cielesną powłokę za sobą. Gdy duchowa postać przeminie, bohater powróci do swego ciała i zada obrażenia będące procentową wartością wszystkich obrażeń, które zadał jako duch.

R – Przypieczętowany Los

Yone atakuje wszystkich wrogów na swojej drodze, pojawia się za ostatnim trafionym celem i wyrzuca wszystkich w powietrze, przyciągając ich do siebie.


Podziel się ze znajomymi!