Yuumi nowym bohaterem! Przeciek!


Zdaje się, że ktoś się pospieszył i poznaliśmy nowego bohatera.


Yuumi niemal na pewno będzie nowym bohaterem. Jeden z Youtuberów przedwcześnie opublikował miniaturkę z filmem, na której widnieje nowy bohater i jego umiejętności. Co prawda nie znamy jeszcze dokładnego opisu jej umiejętności, ale po grafikach możemy się domyślać jak będą działały.

Wygląda na to, że nowy bohater zostanie ujawniony wraz z cyklem 9.10.


Podziel się ze znajomymi!

7 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Takie coś widziałem na reddicie:
  „W: Becomes un-targetable and latches onto an ally, and can re-cast the ability while on the ally to either dash OUT of them or dash to another ally. Can cast her abilities while latched onto the ally, but can’t auto attack.

  R: Sends out 7 waves, rooting all enemies hit by 3 waves, all doing magic damage in an AOE. She can move, auto-attack, and cast abilities while she’s ulting. More specifically, she can ult while she is in W.”

  A tu po polsku:
  „W: Staje się nienamierzalna i wskakuje na sojusznika; może ponownie użyć umiejętności, gdy znajduje się na sojuszniku, by z niego zeskoczyć lub przeskoczyć na innego sojusznika. Może używać umiejętności, gdy znajduje się na sojuszniku, jednak nie może autoatakować.

  R: Wysyła siedem fal, rootując wszystkich przeciwników, którzy zostali trafieni trzema falami oraz zadając obszarowe obrażenia magiczne. Może się poruszać, autoatakować i castować wszytkie umiejętności podczas ulta. Może też używać ulta podczas W.”

  1. Raczej tyle osób ile ogląda Furry, to tyle będzie oglądać. Wiem że pewna osoba z lissandrą na awku będzie na pewno oglądać :3