Yuumi – opis umiejętności!


Poza prezentacją Yuumi poznaliśmy także szczegółowy opis jej umiejętności.


Yuumi i jej najlepsza przyjaciółka, Książka, porzucają leniwe życie przytulasków i przekąsek, aby odnaleźć swoją Panią.

Zobacz też: Yuumi – zwiastun bohatera!

 

Umiejętność bierna – Pac i Blok

Raz na jakiś czas kolejny atak Yuumi na przeciwniku przywraca jej manę i daje tarczę. Jeśli Yuumi jest Przyłączona, tarcza chroni jej sojusznika. Tarcza chroni Yuumi lub jej sojusznika, dopóki nie zostanie zniszczona.

Q – Grasujący Pocisk

Yuumi wystrzeliwuje pocisk, który zadaje obrażenia magiczne pierwszemu trafionemu wrogowi. Jeśli pocisk leci wystarczająco długo, zada dodatkowe obrażenia i spowolni wrogów.
Przyłączona Yuumi wystrzeliwuje pocisk z pozycji swojego sojusznika i może kierować lotem pocisku za pomocą myszy.

W – Ty i Ja!

Bierne: Przyłączona Yuumi i jej sojusznik dostają od siebie nawzajem pewien procent swoich obrażeń od ataku lub mocy umiejętności przekonwertowanych na silę adaptacyjną.

Użycie: Yuumi zaczyna z jednym rozwinięciem swojej umiejętności W. Doskakuje do sojuszniczego bohatera i przyłącza się do tej postaci. Przyłączona Yuumi naśladuje ruchy partnera i może być wyłącznie celem ataku wież (nic innego nie może w nią wycelować). Umiejętności Yuumi aktywowane są z pozycji jej sojusznika, a sama Yuumi nie może atakować wrogów. Yuumi może się odłączyć po upływie czasu odnowienia lub nie czekając na upływ czasu odnowienia, przyłączyć się do innego współgracza.

E – Ziuum

Yuumi leczy się i uzyskuje krótkotrwałą premię do prędkości ruchu. Jeśli Yuumi jest Przyłączona, celem czaru jest jej sojusznik. Ten czar ma dwa ładunki.

R – Ostatni Rozdział

Yuumi otwiera Książkę, wyzwalając fale obrażeń magicznych, które unieruchamiają wrogów po zadaniu kilku trafień. Używając swojej superumiejętności, Yuumi może się poruszać, przyłączać do sojuszniczych bohaterów i leczyć się.


Podziel się ze znajomymi!

20 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. A może grają w smita? Z twojej wypowiedzi wnioskuję iż jesteś niezadowolony z nowych postaci i wyrażasz to w iście elokwentny sposób, dlatego też pozwolę sobie zaproponować ci nie czekanie na nowe postacie tylko:
   1.Nie graj w lola.
   2.Ukończ podstawówkę.
   3.W sumie zapomnij o „1” i „2”, i po prostu spraw żeby twoje ciało już nie toczyło więcej krwi do serca i mózgu, ale tam chyba już od dawna nic nie dociera.

    1. Nie wiem jak można udawać dorosłego, mając 19 lat jestem przekonany że mając 40 lat będę takim samym dzieckiem.

   1. Ja myślę, że on przede wszystkim powinien powiedzieć rodzicom, że jest gejem i znaleźć sobie chłopaka, bo jeśli kategoryzuje postacie m.in. na takie „dla bab lub pedałów”, to ewidentnie ma problem z własną seksualnością i nie może się z nią pogodzić xD

    1. Jeszcze ma nick „lol ssie” czyli gra w coś co ssie, więc może też chciałby possać? (Hmm, może dam mu mój numer telefonu…) xD

     1. Ale na pornhubie oglądasz lesbijki? Chociaż w sumie tylko furry lubisz no tak ><

     2. Nie oglądam lesbijek. Furry też nie :

      Ale miło że podzieliłeś się swoimi fetyszami aczkolwiek nie musiałeś. Nie jesteśmy tak blisko :3

     3. To w takim razie heteroseksualizm to też zboczenie. I biseksualizm. I aseksualnym. Pal licho, człowieczeństwo to zboczenie, jak się bawić to się bawić!