Zamknięta beta VALORANT kończy się 28 maja


Wszystko co warto wiedzieć o ostatnim okresie przed wydaniem gry.


To jest już koniec.

To znaczy koniec dropów. Tuż po nich zakończy się też zamknięta beta VALORANT. Porozmawiajmy o pożegnaniu jednego świata i powitaniu następnego.

 ŚWIATOWA* PREMIERA GRY NASTĄPI 2 CZERWCA

  • Pewnie już o tym słyszeliście, ale zawsze warto przypomnieć. Pozostało kilka regionów, do których nie możemy jeszcze dotrzeć (albo w których działanie gry nie będzie idealne) — Wietnam, Indie, Bliski Wschód i kilka innych miejsc — ale zamierzamy trafić tam jak najszybciej.

KONIEC DROPÓW ZAMKNIĘTEJ BETY VALORANT

  • Jeśli wciąż nie uzyskaliście dostępu do zamkniętej bety, a wasze konto się do tego kwalifikowało, po premierze 2 czerwca znajdziecie wyjątkową kartę gracza Twitch/VALORANT w swoim ekwipunku. Nie rekompensuje ona braku dostępu do zamkniętej bety, ale zobaczymy się już wkrótce.

cb-twitch-card.jpg

KOLEJKI W ZAMKNIĘTEJ BECIE WYGASNĄ WE WSZYSTKICH REGIONACH 28 MAJA O GODZINIE 18:00 CEST

  • Chcecie rozegrać swoją ostatnią grę? W takim razie zacznijcie ją o 17:59. O 19:30 całkowicie wyłączymy nasze serwery, aby lekko je odświeżyć.

WSZYSTKIE DANE O POSTĘPACH GRACZY ZOSTANĄ USUNIĘTE Z WYJĄTKIEM…

  • …tego, co zdobyliście w ramach przepustki zamkniętej bety (w tym również wyjątkowej przywieszki do broni). Tego nikt wam nie odbierze.

 JUTRO (W NOCY Z 22 NA 23 MAJA) O 2:00 CEST ZNIKNIE OPCJA ZAKUPU VALORANT POINTS, PONIEWAŻ NASTĄPI PRZERWA TECHNICZNA W DOSTĘPIE DO SKLEPU

  • Bez obaw, wasze VALORANT Points powrócą po premierze! Powtarzamy jeszcze raz…

PRZEDMIOTY ZAKUPIONE W SKLEPIE ZNIKNĄ, ALE ZACHOWACIE VALORANT POINTS Z PREMIĄ 20%

  • Jeśli więc kupiliście 1000 VALORANT Points, po premierze będziecie ich mieć 1200. Nie ma znaczenia to, czy na coś je wydaliście.

 PRZYPOMINAMY, ŻE PO PREMIERZE NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI PRZENOSIN NA INNY SERWER. JEŚLI PRZEŚLIZGNĘLIŚCIE SIĘ DO NIEPRAWIDŁOWEJ ZAMKNIĘTEJ BETY, NIE WRÓCICIE JUŻ NA SWÓJ MACIERZYSTY SERWER!

  • Patrzcie wyżej.

DOCENIAMY WKŁAD WSZYSTKICH

  • Tych, którzy grali, którzy oglądali, którzy psuli grę, którzy godzinami streamowali umiejscowienia kamery szpiegowskiej Cyphera oraz tych, którzy odnaleźli w VALORANT swój nowy gamingowy dom. Dopiero się rozkręcamy, ale dziękujemy, że byliście z nami już na samym początku.

Dziękujemy za grę. Do zobaczenia na premierze (czyli 2 czerwca).


Podziel się ze znajomymi!