Zarya i Alarak w Heroes of the Storm – nowe skórki i wierzchowce


Blizzard na gamescom 2016 podzielił się nowościami, które niedługo pojawią się w grze, nowe skórki, wierzchowce, a także nowy bohater – Zaria!

Właśnie zaprezentowaliśmy Machiny Wojny na targach gamescom 2016! To wydarzenie w grze jest inspirowane StarCraftem i pojawi się w Nexusie już we wrześniu. Wraz z nim w Heroes of the Storm zagoszczą nowi bohaterowie, wierzchowce, skórki, zestawy, pola bitew, nagrody oraz zadania! Dodatkowe informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Machinom Wojny, a w dalszej części tego wpisu możecie rzucić okiem na wszystkie nowości zmierzające w kierunku Nexusa.

Video

Mieszkańcy sektora Koprulu chcą skolonizować Nexus! Już wkrótce ruszą do akcji Machiny Wojny! Niedługo cała armia nowych bohaterów, skórek i wierzchowców wybudzi się z kriogenicznego snu i będzie czekać na wasze rozkazy na dwóch nowych, inspirowanych StarCraftem polach bitew.

Zestaw: Machiny Wojny

Zestaw: Machiny Wojny wyląduje w sklepie Heroes of the Storm 13 września! Nabywając ten zestaw możecie się przygotować do walki na planecie Braxis. Dzięki niemu otrzymacie wczesny dostęp do kilku spośród nowych skórek i wierzchowców, w tym do naszej najnowszej legendarnej skórki: Kerrigan Królowa Duchów, zanim zostaną udostępnione w sprzedaży jako osobne produkty. Co więcej, Obsydianowy Cyberwilk występuje wyłącznie w ramach Machin Wojny i choć może w późniejszym terminie powrócić jako osobny element do nabycia w sklepie, to w przewidywalnej przyszłości zakup zestawu będzie stanowić jedyny sposób na dodanie tego wierzchowca do własnej kolekcji. Nie spóźnijcie się i zgarnijcie zestaw Machiny Wojny zanim zniknie ze sklepu 18 października!

Bohaterowie Skórki Wierzchowce
Alarak Skórka: Alarak Herold N’Zotha Obsydianowy Cyberwilk
Kerrigan Kerrigan Królowa Duchów Ścigacz Ducha
Rexxar Rekieter Rexxar
Rzeźnik Rzeźnikolisk
Video
Bohaterowie Data Wierzchowce Data
Alarak 13 września Obsydianowy Cyberwilk* 13 września
Zaria 27 września Ścigacz Ducha* 20 września
Skórki i zestawy Data
Zestaw: Machiny Wojny 13 września
Skórka i zestaw: Alarak Herold N’Zotha 13 września
Skórka i zestaw:* Kerrigan Królowa Duchów 20 września
Skórka i zestaw: Rekieter Rexxar 27 września
Skórka i zestaw: Zaria z Gromowej Straży 27 września
Skórka i zestaw: Rzeźnikolisk 4 października

*Obsydianowy Cyberwilk jest dostępny wyłącznie w zestawie Machiny Wojny, a Ścigacz Ducha wyłącznie w zestawie z Kerrigan Królową Duchów. Przedmioty te mogą w przyszłości powrócić jako osobne produkty do nabycia w sklepie.

Nowe pola bitew

Zderzenie Nexusa z sektorem Koprulu w ramach wydarzenia Machiny Wojny sprowadzi do świata Heroes of the Storm dwa nowe, inspirowane StarCraftem pola bitew: Placówkę na Braxis oraz Poligon Nuklearny. Przechwyćcie nadajniki w Placówce na Braxis przed przeciwnikami, aby uwolnić armię krwiożerczych zergów i zmusić wrogów do walki na wielu frontach jednocześnie. Skierujcie swe kroki na Poligon Nuklearny, gdzie każdy może zgarnąć własną głowicę jądrową i zainicjować miażdżący atak przeciwko wybranym celom. Szczegółowe informacje na temat obu tych pól bitew znajdziecie w dołączonym do wpisu materiale wideo.

Video


Podziel się ze znajomymi!