Zasady wypadania łupów LoL Esports podczas Mistrzostw 2022!


Poniżej znajdziecie przegląd łupów, które można zdobyć podczas oglądania Mistrzostw 2022 na żywo.


Gdy umilkną ostatnie echa hymnu Mistrzostw, drużyny wyjdą na Summoner’s Rift, aby stanąć do zmagań o największą nagrodę LoL Esports. Wszystkie emocjonujące mecze obejrzycie na żywo na lolesports.com już od rundy wstępnej, mając dodatkowo szanse na zdobycie ekskluzywnych nagród! Nagrody otrzymujecie za pośrednictwem łupów wypadających na lolesports.com podczas specjalnych momentów transmisji lub biorąc udział w typowaniu!

Otulcie się blaskiem diamentów dzięki Tiffany & Co. i łupom!

Po raz pierwszy w historii naszym partnerem projektowym oficjalnego trofeum LoL Esports — Pucharu Przywoływacza — jest firma Tiffany & Co. Dla fanów mamy dostępne wyłącznie w łupach Barwy Kryształowej Róży i totemy Tiffany & Co. O ile z nich wypadną, oczywiście — tej ekskluzywnej zawartości nie będzie można później kupić, więc bacznie wypatrujcie swojej okazji!

Aby zdobyć wymienione poniżej Barwy i totemy, oglądajcie na lolesports.com mecze od fazy grupowej do finału:

Jeden kod odbioru na ekskluzywną Barwę z motywem Kryształowej Róży Tiffany & Co. (kody i bohaterowie będą się zmieniać w łupach):

  • Kryształowa Róża Swain (Tiffany & Co.),
  • Kryształowa Róża Zyra (Tiffany & Co.),
  • Kryształowa Róża Akshan (Tiffany & Co.).

 

Ekskluzywny totem przedstawiający nasze nowe trofeum Mistrzostw!

Przedstawiamy Kapsułę Nagród Mistrzostw 2022

Kontynuując nasz zeszłoroczny program, z radością przedstawiamy wam nowy wybór ekskluzywnych ikon, emotek i innych gadżetów od LoL Esports, które można zbierać przez dwa miesiące rozgrywek za pośrednictwem Kapsuł Nagród Mistrzostw 2022! Po zdobyciu Kapsuły Nagród Mistrzostw 2022 w łupach lub za typowanie otrzymacie losowo jeden przedmiot z poniższej listy:

  • Jedna z ekskluzywnych ikon lub emotek Mistrzostw 2022 (z wyłączeniem logo drużyn),
  • Jedna Kapsuła E-sportowa 2022,
  • Jedna skrzynia i klucz Hextech.

W tym roku Kapsuły Nagród Mistrzostw 2022 zostały zaprojektowane w ten sposób, że nie będziecie dostawać duplikatów! Oglądajcie, aby zdobyć wszystkie ekskluzywne przedmioty Mistrzostw 2022! Powtarzalne nagrody, takie jak Kapsuły E-sportu 2022 oraz skrzynie i klucze Hextech, będziecie oczywiście otrzymywać wielokrotnie, również po otrzymaniu wszystkich trwałych przedmiotów.

Ponadto zmodyfikowaliśmy też Kapsuły E-sportowe 2022! Jeśli otrzymacie ikonę lub emotkę, którą już macie, możecie po prostu zamienić duplikat na Pomarańczową Esencję i wykorzystać ją w Warsztacie Hextech! Ponadto w tym roku zablokowaliśmy odświeżanie emotek, aby zbieranie było bardziej uczciwe, więc bez żalu wymieniajcie wszystkie nadmiarowe egzemplarze!

Łupy 101

Z radością ogłaszamy, że podziwiając najlepsze drużyny ze wszystkich naszych lig podczas Mistrzostw 2022, znów będziecie mogli cieszyć się łupami! Jeśli nie pamiętacie wszystkich zasad, poniżej znajdziecie zalecenia związane ze zdobywaniem nagród.

Dzięki zalogowaniu się na lolesports.com swoim kontem Riot macie szansę odbierać losowo wypadające łupy w trakcie oglądania meczów oraz podczas specyficznych momentów turnieju. Na przykład:

  • Zawsze aktywujemy łupy po pentakillu, ponieważ to jest wspaniałe osiągnięcie!
  • Możemy też aktywować łupy po potrójnym lub poczwórnym zabójstwie, żeby podtrzymać waszą czujność!
  • Możemy także aktywować łupy między meczami, podczas ceremonii otwarcia i ceremonii zamknięcia, sprawdźcie sami!

Chociaż nagrody mogą się nieco różnić pomiędzy regionami ze względu na regulacje prawne, to większość tegorocznych łupów będzie dostępna globalnie lub dla większości widzów oglądających dany moment. Obserwujcie @LoLEsports, aby zawsze być na bieżąco z nowymi nagrodami w swoim regionie.

Mówiąc ściślej — ponieważ zespół przygotowujący łupy chce, aby wszystko było kryształowo jasne — możecie spodziewać się „rozgrzewkowych” łupów na początku każdego meczu każdego etapu (rundy wstępnej, fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału). Pamiętajcie, że musicie oglądać transmisje na lolesports.com, wyrazić zgodę na otrzymywanie łupów i włączać transmisje na żywo podczas Mistrzostw 2022 na co najmniej 5 minut przed tymi wydarzeniami, aby nie przegapić łupów!

Pragniemy, abyście spędzili z nami cały turniej, ponieważ daje to szansę na zdobycie nowych niezwykłych ekskluzywnych łupów! Zaglądajcie do nas codziennie, aby dać sobie szansę na nagrody, i regularnie sprawdzajcie stronę centrum nagród.

ALE CHWILA, TO JESZCZE NIE KONIEC! Zgadza się, zespół przygotowujący łupy usłyszał wasze opinie i tym razem łatwiej będzie pokazywać swoje nagrody w mediach społecznościowych. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania i skopiować grafikę do zawartości wybranych mediów społecznościowych!

Przypominamy, że oficjalne łupy lolesports.com są dostępne tylko dla fanów, którzy są zalogowani i biorą udział w oglądaniu wymienionych etapów na lolesports.com.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Skąd mam wiedzieć, czy będę dostawać łupy? Oglądajcie Mistrzostwa na lolesports.com po zalogowaniu się swoim RIOT ID. Na stronie gracza zauważycie zielony znaczek, który potwierdza, że wszystko prawidłowo działa.

Kiedy i gdzie można zdobywać łupy? Każdego dnia podczas turnieju widzowie zalogowani na lolesports.com, którzy oglądają transmisje na żywo, mają szanse otrzymać łupy od Riot lub od jednego z naszych partnerów.

Łupy pojawiają się tylko podczas transmisji na żywo, a nie podczas powtórek, więc upewnijcie się, że zalogowaliście się i uczestniczycie w zdobywaniu łupów i nagród!

Jak można odebrać swoje łupy? Każda karta łupu zawiera informacje o tym, jak można ją zrealizować. Przedmioty w grze będą wysyłane bezpośrednio na wasze konta w ciągu 24 godzin. Jeśli wygracie przedmiot merch, dział Wsparcia Riot skontaktuje się z wami w ciągu 30 dni, aby ustalić warunki dostawy. Czasem będziecie też dostawać kody na zawartość w grze — możecie z nich skorzystać lub się nimi podzielić! W każdym przypadku należy znaleźć łup w centrum nagród i kliknąć go, aby wszystko sprawdzić!

Super, mam kod na Barwy! Co teraz? W łupach mogą pojawić się kody na Barwy skórek bohaterów. Te wersje o zmienionej kolorystyce pozwalają personalizować skórki bohaterów, ale wymagają używania konkretnych skórek i bohaterów! Jeśli otrzymasz kod na Barwę do skórki, której nie posiadasz, zobaczysz ją (Barwę) w zakładce Barw w sekcji łupów w grze, ale wykorzystanie jej będzie możliwe tylko pod warunkiem, że posiadasz już skórkę i bohatera. Kody na Barwy można odebrać w kliencie lub przekazać do odebrania komuś innemu — można je zrealizować tylko raz, więc wybierajcie mądrze.

Jak mogę sprawdzić, czy udało mi się zdobyć łupy? Po prostu zaloguj się na lolesports.com swoim Riot ID i przejdź do zakładki nagród, aby sprawdzić swoje łupy.

Czy mogę zdobyć łupy, oglądając powtórki? Niestety, łupy nie są dostępne podczas powtórek.

Czy mogę otrzymywać łupy, oglądając mecze na pełnym ekranie? Tak! Jeśli będziesz oglądać mecze na lolesports.com i zalogujesz się na swoim koncie Riot, otrzymasz łupy.

Czy muszę korzystać z konkretnej przeglądarki? W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy korzystanie z przeglądarek Firefox, Chrome lub Edge. Pamiętajcie też o wyłączeniu wszystkich programów do blokowania reklam, których używacie, aby nie stracić żadnych łupów. Jeśli korzystacie z przeglądarki Firefox, pamiętajcie o wyłączeniu mechanizmu Enhanced Tracking Protection.

Czy istnieją ograniczenia co do rodzaju łupów, jakie można zdobyć? Większość łupów jest dostępna na całym świecie, ale niektóre z nich mogą zostać zablokowane, jeśli są związane z konkretnym krajem, regionem lub partnerem. Jeśli masz konto Riot, będziesz otrzymywać łupy, natomiast konta Tencent i Garena nie są obecnie obsługiwane.

Widziałem, że inni widzowie otrzymują łupy, a ja nie dostałem niczego — co się stało? W niektórych łupach liczba nagród jest ograniczona, natomiast inne są przyznawane wszystkim oglądającym. Liczba egzemplarzy poszczególnych nagród jest różna, więc trzymaj kciuki, aby dopisało ci szczęście!

Dlaczego otrzymałem inną nagrodę niż pozostali widzowie? Niektóre łupy mają kilka kategorii rzadkości. Wyższy krąg rzadkości zazwyczaj oznacza lepszą nagrodę — na przykład niektórzy widzowie mogą otrzymać jeden konkretny przedmiot do wykorzystania w grze, podczas gdy inni szczęśliwcy otrzymają inny. Zwracaj uwagę na rzadkość karty i powodzenia!

Dlaczego znajomy z innego regionu dostaje inne łupy niż ja? Łupy i zawartość nagród mogą różnić się pomiędzy regionami ze względu na umowy lokalne i uregulowania prawne. Chociaż staramy się, aby łupy nie były zależne od regionów, zawartość czasem może się różnić.

Coś poszło nie tak z moim łupem — co mam zrobić? Po pierwsze nie panikuj! Niczego nie stracisz! Upewnij się, że jesteś zalogowany(-a) na lolesports.com swoim kontem Riot. Sprawdź, czy przy opcji odtwarzania na żywo widoczny jest zielony znaczek.


Podziel się ze znajomymi!