Zbyt mało zmian sprawia, że gracze uważają LoLa za nudnego


Społeczność League of Legends zaczyna nudzić się brakiem zróżnicowanych i dużych aktualizacji.


W poprzednim sezonie Rioterzy starali się nieustannie dodawać nowe treści, zmieniać metę i balansować rozgrywkę. W aktualnym pracownicy skupiają się głównie na balansie, od czasu do czasu dodając nowego bohatera lub rework już obecnego. Ta sytuacja nie podoba się graczom, którzy zaczynają narzekać na nudę i porzucenie LoLa przez dewelopera, na rzecz innych tytułów.

Jeden z członków społeczności postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat aktualnego stanu gry. Zauważył, że Riot Games totalnie olało grę i skupiło się na ich nowym tytule — Valorant. Pomimo tego, iż deweloper stanowczo zaprzeczył i stwierdził, że LoL nie będzie olewany, gracze uważają inaczej.

Riot wpadł w drugą skrajność, teraz wprowadzają minimalne zmiany przez cały sezon, a my kończymy z łatami wypełniającymi.

Prawdopodobnie taki stan rzeczy związany jest z sytuacją, która obecnie panuje na świecie. Wszystkie ważne zmiany w patchach zaplanowane są z dużym wyprzedzeniem, a niespodziewany obrót sytuacji w postaci globalnego paraliżu je pokrzyżował.

Riot od zawsze podczas głównych wydarzeń e-sportowych ograniczał się z wprowadzaniem nowości, dlatego nie powinniśmy spodziewać się szalonych łatek w czasie ich trwania. Planowo aktualnie powinien rozgrywać turniej MSI, który został przełożony z wiadomych wszystkim przyczyn.


Podziel się ze znajomymi!