Zmiany Kalisty, Ryze i Azira są stratą czasu


hu mengyin

Trójka bohaterów od dawna ma problemy z balansem, Rito zdecydował się skupić na innych elementach gry.


Nad Kalistą, Ryze i Azirem nie pracujemy od jakiegoś czasu. Jest to podyktowane tym, że przez ostatni czas poświęcaliśmy im zbyt wiele uwagi, a czas ten mogliśmy poświęcić na dalsze udoskonalanie gry.

Podziel się ze znajomymi!

11 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. W takim wypadku niech nie robią zmian przedsezonowych i nowych championów. Po co to robić skoro czas można przeznaczyć na robienie skinów?

  1. xD

   PSSS ZIOMEK ZDAJESZ SOBIE SPRAWE ŻE MAJĄ RÓŻNE ODDZIAŁY? TEN OD SKINÓW SOBIE WYMYŚLA SKINY I JE ROBI, A LUDZIE OD BALANSU SIĘDZĄ W INNYM POKOJU I MYŚLĄ JAK BALANSOWAĆ.

   1. ?? Nie wiem czy ty tak na poważnie czy o co chodzi xD? Jakbyś miał jakąś fabrykę powiedzmy lodów czy chuj wie czego to byś przeznaczał największy nakład finansowy na etykiety czy na składniki? Zatrudnij jeszcze do tego na kierownika produkcji chłopa co wcześniej pracował na budowie i siema. W tym przypadku w teamie od balansu są takie osoby co mają ledwo golda abusując supporty.

    1. Kisnę z ciebie ziomek ale żyj w swoim świecie.

     Co z tego że w teamie balansującym są osoby które trochę w tym siedzą i nawet jak mają brąza to doświadczenie mają. No i jeszcze konsultują z co poniektórymi graczami. No i rito ma kasy jak lodu to mogą sobie zatrudnić masę ludzi..

     Ale spoko, myśl sobie dalej jak chcesz xD

     1. Pokazują swoje doświadczenie nerfiąc broken championa poprzez odjęcie 5 movement speeda. Ale jak tam uważasz, kiśnij ze mnie dowoli wraz z twoją mentalnością, którą pokazujesz w komentarzach na artykułach.

     2. Oho, ktoś dostał bólu dupy i z tej okazji musiał prześledzić moją historie. Dziękuje

     3. Nie wiedziałem, że człowiek staje się rosyjskim agentem przez regularne czytanie artykułów wraz z sekcjami komentarzy. No cóż jestem w zdegenerowanym człowiekiem. Nie dość, że inwigiluję ludzi to jeszcze mam ból dupy :/