Zmiany środkowo-sezonowe i aktualizacja listy podklas


Cykl środkowo-sezonowy w patchu 7.9 na PBE powoli dobiega końca, niektóre ze zmian pojawią się dopiero w patchu 7.10, ponieważ twórcy po prostu nie wyrobili się z przetestowaniem wszystkich poprawek, dlatego kolejny patch będzie nadal zawierał nowości związane z środkowo-sezonową zawartością.

Zmiany środkowo-sezonowe

Będziemy oceniać grę jako całość po wydaniu środkowo-sezonowej aktualizacji. Niektóre elementy potrzebują więcej troski niż inne, przykładowo:

Rift Helard i przynoszenie korzyści drużynie we wczesnej fazie gry, a także wpływ na przebieg rozgrywki.
Ancient Coin, a zwłaszcza poprawiona forma oddziaływania na bohaterów bazujących na manie.
Adaptive Helm i efekt na bohaterach, którzy polegają na rzucaniu czarów, a także to jak wpływa na moc.
Garygoyle Stoneplate i to jak działa na bohaterów, którzy zadają nieuchronne obrażenia/skalujące się na HP.

Statystyki śledzenia CC

Jedną z nowych statystyk, nad która pracujemy w połowie sezonu jest udział CC. Opierając się na testach na PBE pojawiło się kilka problemów, które musimy rozwiązać. Zmiany prawdopodobnie wypuścimy w patchu 7.10, ponieważ mogą mieć wpływ na wydajność serwerów.

Zaktualizowana lista podklas

Jest to coś nad czym nadal pracujemy, pierwsza wersja pojawiła się rok temu, wspominaliśmy już wcześniej, że lista ta może ulec zmianie ze względu na zestaw wytycznych. Jesteśmy aktualnie w sytuacji, w której myślimy nad aktualizacją, nowa lista powinna pojawić się już w maju. Nie będą to duże zmiany, a po prostu korekty niektórych bohaterów.


Podziel się ze znajomymi!