Zmiany w zakupach Małych Legend Spirit Blossom


Riot eksperymentuje z nowym sposobem zakupu Małych Legend Duchowego Rozkwitu.


Heeej!

W patchu 10.16 testujemy nowy sposób kupowania Małych Legend. Wprowadzamy możliwość bezpośredniego zakupu jednogwiazdkowych wersji wszystkich wariantów Małych Legend Duchowego Rozkwitu.

Słyszeliśmy od wielu z was, że chcielibyście kupić tę Małą Legendę, na której wam akurat zależy, a nie liczyć na łut szczęścia, że z jaja wykluje się wasze wymarzone stworzenie. (Ciebie mam na myśli, Skierko Wampirze, mój uroczy krwiopijco).

„Zaraz, zaraz, czyli mogę kupić trzech jednogwiazdkowych Ptasich Rycerzy Kanmejów, aby zdobyć ich trzygwiazdkową wersję?”

Nie, takie kombinacje alpejskie nie wchodzą w grę. To bardziej jak okazja do nabycia skórki bez możliwości zakupu jej duplikatów. Jeżeli jednak już macie jednogwiazdkową wersję Małej Legendy Duchowego Rozkwitu, z kolejnego jaja Duchowego Rozkwitu wykluje się jej dwugwiazdkowy lub trzygwiazdkowy wariant.

„No dobrze, ale co w sytuacji, gdy mam jednogwiazdkowego Ptasiego Rycerza Kanmejów ORAZ jednogwiazdkowego Ptasiego Rycerza Akana? Co się wykluje z mojego jaja?”

Zawartość jaj będzie generowana tak samo jak dotychczas! Jeżeli już macie jednogwiazdkową wersję Małej Legendy, po otwarciu Rzadkiego Jaja Duchowego Rozkwitu otrzymacie stworzenie kolejnego poziomu.

„Czy mogę kupić bezpośrednio wersję dwu- lub trzygwiazdkową?”

Teraz jeszcze nie! Ale pracujemy nad podobnym systemem mającym podnosić poziom gwiazdek. Ciąg dalszy nastąpi!

„Czy już udostępnione Małe Legendy też będzie można kupić bezpośrednio?”

Nie, na razie test dotyczy tylko naszych chowańców z Duchowego Rozkwitu. W zależności od waszych opinii (i, szczerze mówiąc, od waszego zakupowego entuzjazmu), rozważymy objęcie tym systemem większej liczby Małych Legend w przyszłości.

Ta zmiana pojawi się w patchu 10.16, gdy nastąpi aktywacja Małych Legend Duchowego Rozkwitu w sklepie. Wersje jednogwiazdkowe będą dostępne w cenie 750 RP za sztukę, a jaja — po 490 RP za sztukę.

Będziemy zbierać wasze opinie, komentarze i pytania za pośrednictwem wszystkich używanych przez was kanałów i forów online, aby zobaczyć, jak wam się podoba nowy system. A tymczasem pląsajcie i naparzajcie w macki do oporu. Do zobaczenia w Konwergencji!


Podziel się ze znajomymi!