Zwiastun komiksu z Lux!


Pojawiło się więcej informacji wyjaśniających wczorajszy zwiastun!


Na oficjalnej stronie uniwersum gry pojawiło się wyjaśnienie wczorajszego zwiastuna. Był on zapowiedzią komiksu z Lux, który swoją premierę ma mieć 8 maja. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie uniwersum.

W świetlanym mieście Demacii panuje porządek. Ludzie wiodą szczęśliwe życie — o ile nie są magami. W miejscu, gdzie magia jest zakazana, Luxanna Obrończyni Korony musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość, ponieważ jej magiczne moce zaczynają się ujawniać.

Lux: Lux

W Demacii panuje porządek, a magia jest zakazana. Jak bardzo zachwieje się ów porządek, gdy ukryte zdolności magiczne Lux wyjdą na jaw?
Już wkrótce: 08.05.2019


Demacia to spokojna utopia, w której panuje porządek. Utrzymanie tego porządku za wszelką cenę to zadanie łowców magów, którzy polują na każdego, kto używa zakazanej magii. Pochodzącej z szanowanej rodziny szlacheckiej LUXANNIE „LUX” OBROŃCZYNI KORONY dane jest życie pełne przywilejów — lecz skrywa ona okropną tajemnicę. Gdy jej własne świetliste moce dają o sobie znać, Lux musi zdecydować, czy stoi po stronie swojego brata GARENA i demaciańskiej klasy rządzącej… czy po stronie uciskanych magów, wyrzutków społeczeństwa.


Podziel się ze znajomymi!